v2 logo varijanta 1 03Prvi semestar Druge Digitalne feminističke škole se završio. Dok se polaznici i polaznice uživaju u letnjem raspustu, sa vama delimo delić atmosfere kako je iz njihove perspektive, sa druge strane uređaja, izgledao prvi semestar.

dubrovnik feminism and left social mediaDanas je, uz pozdravne govore organizatorki, Daše Duhaček, Ethel Brooks i Nade Bruner Ljubišić, svečano otvoren postdiplomski kurs „Feministička kritička analiza: Feminizam i levica - druge istorije, druge budućnosti“ u organizaciji Centra za ženske studije, Beograd, Katedre ženskih, rodnih i studija seksualnosti na Ratgersu državnog univerziteta Nju Džersi i Fakulteta za medije i komunikaciju Univerziteta Singidunum, Beograd.

dubrovnik feminism and left social mediaUz sjajne sesije i inspirativne glavne govornice i govornike, kurs „Feministička kritička analiza: Feminizam i levica - druge istorije, druge budućnosti“ pružiće učesnicima i učesnicama priliku da istražuju višestruke i kompleksne odnose feminizma i levice u različitim formatima.

dubrovnik feminism and left social mediaZadovoljstvo nam je da vas obavestimo kako smo obezbedile oslobađenje kotizacije za pet učesnica/ka kursa Feministička kritička analiza: feminizam i levica - druge istorije, druge budućnosti, uz podršku Rekonstrukcije ženski fond.

Feministicka medijska kultura proizvodnja rodaCentar za ženske studijeBeFem, feministički kulturni centar nastavljaju dugogodišnju saradnju i organizuju dvodnevni modul „Feministička medijska kultura: proizvodnja roda”