Feministicka medijska kultura proizvodnja rodaCentar za ženske studijeBeFem, feministički kulturni centar nastavljaju dugogodišnju saradnju i organizuju dvodnevni modul „Feministička medijska kultura: proizvodnja roda”

dubrovnik 2021Centar za ženske studije, zajedno sa Katedrom ženskih, rodnih i studija seksualnosti na Rutgersu, državnom univerzitetu u Nju Džersiju i Fakultetom za medije i komunikaciju Univerziteta Singidunum u Beogradu ove godine organizuje postdiplomski kurs Feministička kritička analiza: feminizam i levica - druge istorije, druge budućnosti

DFS 2021Centar za ženske studije upisuje 29. generaciju polaznica i polaznika svog obrazovnog programa, odnosno drugu generaciju Digitalne feminističke škole.

Sa druge strane uređaja 6Predavački deo programa Digitalne feminističke škole se upravo završio. Dok naše polaznice i polaznici spremaju svoje završne radove, sa vama delimo deo radne atmosfere u toku semestra.

generacija 2018-19U ponedeljak, 23. decembra 2019. godine, održana je dodela sertifikata studentkinjama koje su uspešno završile program Ženskih studija 2018/19.